Dzień Edukacji Narodowej: Wyróżnienia dla nauczycieli w Bytowie

Dzień Edukacji Narodowej: Wyróżnienia dla nauczycieli w Bytowie

W przeszłym tygodniu, zorganizowano uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. Te spotkania umożliwiły wyrażenie życzeń i gratulacji zasłużonym edukatorom, a także służyły podsumowaniu działań w edukacji i wręczeniu zaplanowanych wyróżnień. W mieście Bytów miało miejsce spotkanie przedstawicieli lokalnego Urzędu Miejskiego z dyrektorami szkół podstawowych oraz publicznych przedszkoli. Wszyscy zebrani nauczyciele, którzy zostali wyróżnieni nagrodą Burmistrza Bytowa, doceniani byli za swoje wyjątkowe dokonania w obszarze pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Niektóre z wyróżnień trafiły do reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie. Maria Cichosz została uhonorowana za swoją pracę w pierwszej z nich, natomiast Mai Eliasz i Agnieszka Kurkowska otrzymały nagrody za swoje osiągnięcia w drugiej placówce. Również Maria Wejman, reprezentująca Szkołę Podstawową nr 5 im. mjr. H. Sucharskiego w Bytowie, znalazła się w gronie docenionych nauczycieli.

Do odbiorców nagród Burmistrza Bytowa dołączyły jeszcze Janina Sikorska z Szkoły Podstawowej im. gen. J. Wybickiego w Gostkowie, Aleksandra Kułakowska z Szkoły Podstawowej im. marsz. J. Piłsudskiego w Niezabyszewie posiadającej filię w Rekowie oraz Zofia Gołębiewska z Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Pomysku Wielkim. W uznaniu swojej pracy wyróżnione zostały także emerytowana dyrektorka Przedszkola nr 1 w Bytowie – Mirosława Kleinschmidt, dyrektorka Przedszkola nr 2 w Bytowie – Halina Klimczak, a także nauczycielka Przedszkola nr 2 w Bytowie – Aleksandra Jeż-Chodorska.