W Bytowie, w Urzędzie Miejskim przy ul. 1-go Maja 17A, funkcjonuje punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste
Środowisko i ekologia
W Bytowskim Centrum Kultury, 16 grudnia 2025 roku, odbyło się wyjątkowe wydarzenie edukacyjne o tematyce
Raz była to gospodarcza gwiazda miejscowości Miastko, lecz po kilku latach intensywnej działalności przyszła jej
Trwają procesy administracyjne w Gminie Parchowo, które dotyczą potencjalnego wydania zgody na działalność jednej lub
Plany wykorzystania prawie 2,2 miliona złotych z funduszy unijnych na działania retencyjne są w fazie
Gmina Bytów z ambitnym projektem w swojej agendzie: planuje uruchomienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Wielu odbierze mniejszą produkcję śmieci jako symptom rosnącego ubóstwa. Takie wnioskowanie wynika z interpretacji publicznych
W dobie technologii, gdzie niemal każda osoba posiada telefon komórkowy z wbudowanym aparatem, trudno jest
W piątek, 21 kwietnia w Bytowie świętowano Dzień Ziemi. W tym celu odbyło się wiele
29 i 30 września 2022 roku odbywa się już czwarta edycja narodowej akcji #sadziMY. Leśnicy
Duży wzrost cen opału oraz energii sprawił, że władze gminy szukają rozwiązań, które mają pomóc
W przygranicznym z Bytowem Świątkowie planuję się powstanie biogazowni. Budową zająć się ma spółka Euros
Powiat Bytowski realizuję projekt, który ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców “Powiat Bytowski Zielonym
Rozmowy z Urzędem Miasta i Bytowską Spółdzielnią Mieszkaniową, które zainicjowała Strefa Kota – Stowarzyszenie dla
Punkt selektywnej zbiórki odpadków komunalnych (PSZOK) zmieni swoją lokalizację. Urząd podpisał umowę o sporządzenie dokumentacji
