Polska firma Drutex rozpoczyna ekspansję na Hiszpanię otwierając największy salon w Europie

Polska firma Drutex rozpoczyna ekspansję na Hiszpanię otwierając największy salon w Europie

Firma Drutex, znana z produkcji okien i drzwi, postanowiła rozszerzyć swoje działania na teren Hiszpanii. W minionym tygodniu, nieopodal Walencji w miejscowości Gandia, firma otworzyła swój salon wystawienniczy o imponującej powierzchni 500 metrów kwadratowych. Jest to obecnie największy tego typu obiekt w całej Europie.

Salon stanowi swoistą galerię produktów firmy Drutex, umożliwiając klientom zapoznanie się z całością oferty. Znajdują się tu wszystkie typy systemów okien i drzwi produkowanych przez bytowską firmę – zarówno te wykonane z tworzywa sztucznego PVC, jak i te stworzone z drewna czy aluminium. Do atrakcji salonu należą również wielkogabarytowe drzwi trzpieniowe Pivot oraz różnorodne rolety i żaluzje fasadowe. Przestrzeń salonu uzupełniają dodatkowo ekspozycje ogrodu zimowego i pergoli.

Nie jest to jedyny punkt kontaktu Drutexu z hiszpańskimi klientami. Firma posiada również showroom w Cabo Roig. Ponadto, firma regularnie pojawia się na targach w dwóch największych miastach Hiszpanii – Madrycie i Barcelonie, prezentując swoją ofertę na tle konkurencji.

Warto zauważyć, że Hiszpania nie jest jedynym krajem, w którym jest obecny Drutex. Firma regularnie eksportuje swoje produkty do 40 różnych krajów na świecie. Jest to kluczowy element strategii firmy, ponieważ sprzedaż na rynkach zagranicznych generuje aż 80% jej całkowitych przychodów.