Bytowski Jarmark Bożonarodzeniowy kończy swoją działalność – ostatnia szansa na świąteczne atrakcje

Bytowski Jarmark Bożonarodzeniowy kończy swoją działalność – ostatnia szansa na świąteczne atrakcje

Z dniem dzisiejszym, niedzielą, Bytowski Jarmark Bożonarodzeniowy kończy swoje funkcjonowanie. Wszyscy goście mają możliwość skorzystania z szerokiej gamy atrakcji. Między innymi, w ofercie znajdują się stoiska twórczości ludowej, Święty Mikołaj ze swoim reniferem Rudolfem oraz darmowe koło widokowe.

Jarmark Bożonarodzeniowy „Magiczne Święta z Druteksem” okazał się być strzałem w dziesiątkę. Wydarzenie jest rezultatem współpracy bytowskiego przedsiębiorstwa z miejscowym urzędem miasta.

Jest to jedyny w swoim rodzaju jarmark, stanowiący prawdziwie magiczną zapowiedź nadchodzących świąt. Na gości czeka wiele prezentów w postaci różnorodnych atrakcji – każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Zabawa i dobry humor są gwarantowane.

Spośród dostępnych za darmo atrakcji, warto wymienić m.in. karuzelę wenecką i kolejkę zimową. Jednak największym punktem przyciągającym tłumy jest świąteczne koło widokowe, które mierzy 15 metrów wysokości i składa się z 10 gondoli. Codziennie przed tym urządzeniem tworzy się długa kolejka. Przejażdżka tą atrakcją to niezapomniane doświadczenie oraz okazja na zobaczenie Bytowa z innej perspektywy.

Dzisiaj na rynku będzie można też odwiedzić zagrodę Świętego Mikołaja. Wśród jej mieszkańców znajdzie się żywy renifer prosto z dalekiej północy. Nie zabraknie również elfów.