Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymano z narkotykami

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymano z narkotykami

Funkcjonariusze policji z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. Jak się okazało, obaj byli również poszukiwani w sprawie odbycia kary pozbawienia wolności. W miejscu zamieszkania 25-latka zabezpieczono amfetaminę i marihuanę. 

Podczas wykonywania swojej pracy bytowscy kryminalni ustalili, że 25-latek z gminy Tuchomie trzyma w swoim mieszkaniu substancje zabronione. Przypuszczenia potwierdziły się, gdy funkcjonariusze przyjechali do mężczyzny, gdzie zastali również 26-latka. Przeszukując mieszkanie, znaleziono bowiem ponad 60 gramów amfetaminy oraz kilka gramów marihuany. 

Policjanci zatrzymali 25-latka, który już wcześniej miał zasądzoną karę 1,5 roku pozbawienia wolności przez sąd. Zatrzymano również znajdującego się w mieszkaniu 26-latka, ponieważ jak się okazało również ma do odbycia taką samą karę. Obaj trafili do policyjnego aresztu. 

25-letni mieszkaniec gminy Tuchomie usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.