Schował się przed policją w łóżku

Schował się przed policją w łóżku

Policjanci z Tuchomia zatrzymali 32-latka, poszukiwanego w sprawie odbycia kary za zasądzony wobec niego wyrok. Przed zatrzymaniem, gdy odwiedzili miejsce zamieszkania mężczyzny, jego matka przekonywała funkcjonariuszy, że jej syna nie ma obecnie w domu. Okazało się, że ukrył się w jednym z łóżek, wchodząc do schowka na pościel.

Funkcjonariusze pracujący w Posterunku Policji w Tuchomiu udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, który poszukiwany był za przestępstwa niealimentacji i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Pod ustalonym adresem 32-latka zastali jednak jego matkę, która zapewniała, że jej syn był przed chwilą w mieszkaniu, jednak przed chwilą wyszedł. Policjanci usłyszeli natomiast zza drzwi męski głos, dlatego postanowili sprawdzić prawdomówność kobiety. Okazało się, że przeczucie ich nie myliło. Mężczyzna bowiem schował się w schowku na pościel jednego z łóżek. 

Jak informuje KPP w Bytowie, po zatrzymaniu mężczyzny umieszczono go w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego. Spędzi tam zasądzoną wcześniej karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Więcej wydarzeń z regionu znajdziesz w zakładce: Kronika Policyjna.