Euro Park Bytów – nowe centrum handlowe oficjalnie otwarte, z KFC na czele

Euro Park Bytów – nowe centrum handlowe oficjalnie otwarte, z KFC na czele

Przybyła nam kolejna oaza zakupów. Właśnie dzisiaj, punktualnie o godzinie 10:00, zostało uroczyście otwarte nowe centrum handlowe, Euro Park Bytów. Wydaje się, że największym magnesem dla klientów jest amerykański gigant fast foodów – KFC, który przy otwarciu zgromadził przed swoimi drzwiami prawdziwe tłumy. Ciekawi jesteśmy, które sklepy w Euro Parku wzbudzały największe oczekiwania?

Dzisiejsze inauguracja centrum handlowego nie ograniczała się jedynie do KFC. Klienci mogli też od rana przekraczać progi takich sklepów jak: TEDI, Deichmann oraz 4 LC. Na otwarcie sklepu Dealz będziemy musieli zaczekać jeszcze tydzień – według informacji wywieszonej w witrynie, jego premiera odbędzie się 8 grudnia.

„Cieszę się, że w Bytowie mamy coraz więcej możliwości zakupowych. Duże sieci handlowe są już dostępne na miejscu i nie musimy jeździć do innych miast po produkty.” – mówi jedna z klientek, która dziś odwiedziła Euro Park w Bytowie. Co więcej, podkreśla ona, że KFC to zupełnie nowe doświadczenie zakupowe w Bytowie i na pewno zdecyduje się tam pójść, choćby z czystej ciekawości.