Incydent z parkowaniem w gminie Miastko – właściciel magazynu przeparkował cudzy samochód wózkiem widłowym

Incydent z parkowaniem w gminie Miastko – właściciel magazynu przeparkował cudzy samochód wózkiem widłowym

Wystąpił niecodzienny incydent w gminie Miastko, kiedy to kierowca samochodu osobowego marki Audi został zmuszony do pozostawienia swojego pojazdu przed jednym z lokalnych magazynów hurtowych. Wydarzenie to spotkało się z dezaprobatą ze strony właściciela hurtowni, ponieważ mężczyzna, który zaparkował samochód, nie był w rzeczywistości jego klientem.

W reakcji na tę sytuację, właściciel hurtowni postanowił przenieść niechciany samochód za pomocą wózka widłowego. Niestety, kiedy właściciel Audi powrócił, okazało się, że nie jest w stanie uruchomić swojego samochodu. To sugeruje, że podczas procesu przestawiania doszło do pewnego uszkodzenia pojazdu.

Osoba poszkodowana zdecydowała się zgłosić sprawę policji. Według pierwszych szacunków, straty wynikłe z uszkodzenia samochodu mogą wynieść około 20 tysięcy złotych. Jak powiedział oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie, Dawid Łaszcz: „Niedługo sprawca zniszczeń zostanie wezwany na przesłuchanie i usłyszy zarzuty za swoje czyny. Za takie przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności”.