Kolizja drogowa między Zielinem a Trzebielinem na terenie Bytowa: droga zablokowana

Kolizja drogowa między Zielinem a Trzebielinem na terenie Bytowa: droga zablokowana

Zaistniała sytuacja awaryjna na drodze między miejscowościami Zielin a Trzebielin, w pobliżu Bytowa. Do zdarzenia doszło na skutek kolizji dwóch pojazdów, co skutkowało całkowitym zablokowaniem dróg przejazdu.

Czwórka poszkodowanych została przewieziona do pobliskiego szpitala. Ze względu na konieczność usunięcia skutków wypadku, normalny ruch drogowy zostanie przywrócony dopiero za około trzy godziny.

Na podstawie wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, wygląda na to, że kierowca samochodu marki Renault mógł nie dostosować prędkości do panujących warunków na drodze. W rezultacie utracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na pas ruchu przeznaczony dla nadjeżdżających pojazdów i zderzył się z samochodem marki Hyundai.

Na miejscu incydentu działania podjęli policjanci, którzy zabezpieczyli teren wypadku i skierowali ruch na objazdy. Obecnie trwają intensywne czynności mające na celu dokładne badanie miejsca zdarzenia i zabezpieczanie śladów mogących mieć kluczowe znaczenie dla wyjaśnienia okoliczności wypadku.