Odblaskowa choinka przed komendą w Bytowie

Odblaskowa choinka przed komendą w Bytowie

Wyjątkowa, ozdobiona przez dzieci i funkcjonariuszy policji odblaskami choinka, stanęła przed budynkiem bytowskiej komendy. Zachęcić ma wszystkich przechodzących do zaopatrzenia się w odblask i poprawę swojej widoczności na drodze. 

Elementy odblaskowe, zdobiące choinkę przy komendzie policji w Bytowie to prezent dla mieszkańców. Funkcjonariusze chcą w ten sposób promować bezpieczeństwo na drogach w świątecznym klimacie. Każda osoba, chcąca zaopatrzyć się w odblask, może po prostu ściągnąć go z choinki. Jedynym warunkiem jest jednak przyczepienie go od razu do odzieży, plecaka czy torby lub jak najszybsze przekazanie go osobie, którą pragnie się obdarować. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie świąteczne drzewko ubrali wspólnie z dziećmi z przedszkola “Miś Puchatek”. Najmłodsi, grzejąc się przy ciepłej herbacie i częstując się słodyczami, przeprowadzili również ważną rozmowę z funkcjonariuszami, która pozwoliła przekazać im, jak ważne jest noszenie odblasków. 

Pamiętajmy, że wystarczy jeden odblaskowy element, aby stać się bardziej widocznym i bezpiecznym. Ważne jest to szczególnie teraz, gdy warunki pogodowe znacznie utrudniają widoczność kierowców. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo.