Powstanie nowa hala produkcyjna w Niezabyszewie 

Powstanie nowa hala produkcyjna w Niezabyszewie 

Nowa hala magazynowo-produkcyjna powstanie w gminie Bytów. Mieścić się będzie w Niezabyszewie, w związku z rozwojem jednej z lokalnych firm. Budynek ma powstać w okolicach ulicy ceglanej oraz trasy, która łączy Bytów z Niezabyszewem. 

Powstająca w gminie Bytów hala magazynowo-produkcyjna to inwestycja prężnie rozwijającej się firmy z Pomorza. Aktualnie trwają prace administracyjne związane z projektem.  W sprawie toczy się już postępowanie Wydziału Gospodarki Przestrzennej bytowskiego ratusza. Inwestorem jest właściciel firmy ArkMET – Arkadiusz Urbaniak. 

Powstająca hala to dobry sygnał dla rozwoju regionu oraz zapewnienia nowych miejsc pracy. Lokalna firma specjalizuję się przede wszystkim w produkcji osprzętów, które ułatwiają pracę szczególnie w gospodarstwach rolniczych montowanych na ładowacz czołowy, ładowarkę teleskopową i miniładowarkę. 

Data, kiedy hala produkcyjno-magazynowa powstanie i rozpocznie swoją działalność, oraz co za tym idzie, ile osób będzie w stanie znaleźć w miejscu zatrudnienie nie jest jeszcze jednak znana.