Wakacje oficjalnie rozpoczęte! Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie

Wakacje oficjalnie rozpoczęte! Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie

Emocje sięgały zenitu, gdy wszyscy uczniowie z niecierpliwością oczekiwali na ten wyjątkowy dzień. Moment, gdy można ogłosić początek wakacji, nadszedł. Bytowskie Zespół Szkół Ponadpodstawowych stało się miejscem uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Był to dzień pełen radości i dumy, ponieważ aż cztery klasy triumfalnie przebrnęły przez edukacyjną ścieżkę w ZSP Bytów. Mamy tu do czynienia z elitą powiatu bytowskiego – najlepszymi mechanikami, ślusarzami, hydraulikami, stolarzami, monterami, przetwórcami mięs, sprzedawcami oraz fryzjerami. Nie można zapomnieć o kucharzach, blacharzach samochodowym, cukiernikach, piekarzach, tynkarzach i murarzach.

Nauczyciele skierowali do ukochanych absolwentów słowa pełne serdeczności i zachęty. „Będzie nam ogromnie miło, jeśli zdecydujecie się odwiedzić naszą szkołę jeszcze raz. Nigdy nie zapominajcie, że: „Świat należy do tych, którzy nie boją się marzyć i te marzenia realizować”. Z całego serca życzymy wam niezliczonych sukcesów w dorosłym życiu. Dla tych z was, którzy planują dalszą naukę, zapraszamy na dodatkowe szkolenia i kursy”, mówili nauczyciele.