Tragiczny wypadek: 77-letni kierowca Hyundaia stracił kontrolę nad autem

Tragiczny wypadek: 77-letni kierowca Hyundaia stracił kontrolę nad autem

W niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej w pobliżu miejscowości Kołczygłowy, w rejonie Kamieńca, doszło do zdarzenia drogowego, które spowodowało olbrzymie korki. To tragiczne wydarzenie skutkowało utratą panowania nad pojazdem przez 77-letniego kierowcę Hyundaia, który zjechał do rowu przydrożnego.

Według informacji uzyskanych od policji, w samochodzie obecne były również dwie pasażerki. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala. Policja niezwłocznie przystąpiła do dokładnej analizy zarówno miejsca zdarzenia, jak i samochodu zaangażowanego w wypadek. Jak zapewnił oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, Dawid Łaszcz, na podstawie zgromadzonych dowodów i śladów będą ustalane precyzyjne okoliczności tej nieszczęśliwej sytuacji.

W miarę upływu czasu wykazało się, że przyczyną tragedii było zasypianie kierowcy podczas jazdy. Jeden z pasażerów doznał poważniejszych obrażeń, co skutkowało zakwalifikowaniem zdarzenia jako wypadku drogowego, a nie zwykłej kolizji.