Zatrzymanie mieszkańca Bytowa z narkotykami

Zatrzymanie mieszkańca Bytowa z narkotykami

Niedawno, dokładnie na ulicy Górnej w Bytowie, policjanci przeprowadzili kontrolę pewnego mężczyzny. Mężczyzna ten wykazywał się nieco nerwowym zachowaniem, co zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Podczas legitymacji, u mężczyzny odkryto narkotyki, co doprowadziło do jego natychmiastowego zatrzymania. W dalszym etapie sprawy, podczas przeszukiwania domu tego mieszkańca Bytowa, funkcjonariusze wykryli dodatkową porcję narkotyków. W sumie, ilość znalezionej marihuany i amfetaminy wyniosła blisko 50 gramów. Za posiadanie takiej ilości substancji odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Całe zajście miało miejsce w poniedziałek, 28 sierpnia, tuż przed godziną 21:00. Policjanci z Referatu Prewencji Kryminalnej bytowskiej komendy przystąpili do legitymacji 42-letniego mężczyzny na ulicy Górnej. Postawa mężczyzny wskazywała na jego zdenerwowanie tą sytuacją. Dodatkowo, przy nim znaleziono saszetkę z marihuaną.

Po zatrzymaniu i przeszukaniu miejsca zamieszkania, śledczy ujawnili prawie 50 gramów narkotyków – amfetaminy i marihuany. Zatrzymany już usłyszał zarzuty – informuje młodszy aspirant Damian Chamier Gliszczyński, pełniący obowiązki Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.