Debiutancki Przegląd Talentów Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Szuflada” w Bytowie

Debiutancki Przegląd Talentów Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Szuflada” w Bytowie

Uczestnicy występujący w dresach, nakryciach głowy z daszkiem, mający na szyi łańcuchy, trzymając magnetofony na ramionach i rapując do mikrofonów – to niezapomniany obraz sceny podczas pierwszej edycji Przeglądu Talentów Osób Niepełnosprawnych „Otwarta Szuflada” w Bytowie. Freestylowcy ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Bytowie dzielnie wykonywali utwór „Kto siłę ma, by iść pod prąd”, swoją pasją i energią zarażając zgromadzoną publiczność.

Przegląd „Otwarta Szuflada” stanowił doskonałą okazję dla osób niepełnosprawnych do zaprezentowania swoich talentów oraz umiejętności artystycznych. Wydarzenie pozwalało uczestnikom na wyrażenie siebie poprzez muzykę, śpiew, taniec czy inne formy artystyczne. Udowadniając tym samym, że niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem w realizacji swoich pasji i marzeń.

Występ freestylowców ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Bytowie był jednym z wielu emocjonujących i inspirujących momentów tego niezwykłego wydarzenia. Wszyscy uczestnicy Przeglądu „Otwarta Szuflada” pokazali, że siła, determinacja oraz miłość do sztuki potrafią zwyciężać wszelkie bariery i ograniczenia.