Wstrząsająca tragedia w Studzienicach – wybuch pieca zabrał życie 86-latkowi

Wstrząsająca tragedia w Studzienicach – wybuch pieca zabrał życie 86-latkowi

W gminie Studzienice, położonej w powiecie bytowskim, doszło do niezwykle tragicznego zdarzenia. Życie stracił tam 86-letni mieszkaniec. Mężczyzna był w trakcie pracy przy piecu, kiedy niespodziewanie nastąpił wybuch gazów palnych. Było to zdarzenie o olbrzymim natężeniu, które niestety okazało się śmiertelne dla starszego pana.

Pierwsze informacje o wynikach tragicznego incydentu przekazał Dawid Łaszcz, rzecznik prasowy bytowskiej policji. Jak twierdzi, komenda otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który doznał poważnych obrażeń w wyniku wypadku podczas prac przy piecu. Zgłoszenie dotyczyło miejsca zamieszkania mężczyzny – domu jednorodzinnego w Studzienicach.

86-letni poszkodowany został natychmiast przewieziony Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do najbliższego szpitala. Niestety, pomimo wszelkich starań personelu medycznego, zmarł on z powodu odniesionych obrażeń.

Policja podjęła natychmiastowe działania w celu zbadania przyczyn tragedii. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a także przesłuchano świadków tego tragicznego incydentu. Ciało zmarłego zostało zabezpieczone i poddane badaniom sekcyjnym, które mają na celu wyjaśnienie okoliczności tragedii. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja z Bytowa.